Žďár nad Sázavou, relaxační centrum, bazén
Rainbow page separator

V červenci přišlo do bazénu téměř jedenáct tisíc lidí

Pondělí, 26. srpna 2013

Žďár nad Sázavou / Celkem 10 722 osob prošlo v červenci přes turnikety žďárského relaxačního centra. To[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to číslo současně představuje dosavadní návštěvnický rekord ve žďárském bazénu.

Průměrná měsíční návštěvnost od ledna do června činila 7992 lidí, za tu dobu byl „nejsilnější“ únor, kdy si přišlo zaplavat 9210 osob. Na rozdíl od silného července v bazénu, byl slabý zájem o wellness se saunami či parní komorou – v červnu tam přišlo 1275 lidí, v červencových parnech jen 678.
Do relaxačního centra, tedy do bazénu, wellness zóny i solné jeskyně, le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos zavítalo 102 708 návštěvníků – do [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to celkového počtu je zahrnuta i plavecká škola, plavání spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovních oddílů a školních dětí.

V září se v relaxačním centru chystá plánovaná technická odstávka, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ve dnech 9. až 22. září. V té době dojde k vypuštění a vyčištění bazénů a jejich opě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovnému napuštění.