Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Kryocentrum
Rainbow page separator

V Kryocentru Vysočina mrazem léčí i tvarují postavu

Neděle, 11. Prosinec 2011

Žďár nad Sázavou/ Pozitivní účinky mrazu na lidský organizmus lze vyzkoušet ve Žďáře nad Sázavou. V suterénu budovy tamní polikliniky, která se nachází ve Studentské ulici, bylo nedávno otevřeno Kryocentrum Vysočina. Zařízení lidé využívají nejenom k léčbě zdravotních obtíží, ale také k tvarování postavy nebo kvůli anti-age efektu této metody. Návštěvníci krykomory si mohou vybrat hned z několika nabízených programů. Zvolit lze například celotělovou kryoterapii. Ta je vhodná pro pacienty, kteří mají zdravotní potíže, ale také pro zdravé lidi k celkové regeneraci a lepší imunitě. Velmi vyhledávaná je tato terapie i mezi aktivními sportovci. Při pravidelném absolvování procedur totiž jejich výkonnost stoupá, a to o patnáct až dvacet procent.
Zejména ženy pravděpodobně uvítají metodu zvanou kryolipolýza. Absolvování této neinvazivní nechirurgické liposukce vede k trvalému odstranění tukových partií. Je bezbolestná a klient pak nepotřebuje žádnou rekonvalescenci. Zákrok je prováděn vždy pod lékařským dohledem, a to speciálním přístrojem s platným certifikátem FDA. Mezi veřejností je velmi populární také takzvaný H.E.A.T. Program®. Ten navazuje na celotělovou kryoterapii. Jedná se o fyzické cvičení a během jedné lekce pod vedením školeného lektora mají lidé možnost spálit energii v objemu 500 až 700 kcal. Sestava pod vedením zkušeného lektora trvá zhruba čtvrt hodiny až dvacet minut a slouží k celkovému zahřátí organismu a posílení terapeutického efektu předchozího podchlazení. Cvičení má výrazně pozitivní efekt na lidský organizmus a také na formování postavy.
Lidé, kteří se chtějí o účincích mrazu na lidské tělo dozvědět více, mohou zavítat na webové stránky Kryocentra Vysočina www.kryovysocina.cz/zdar. Informovat se lze také přímo v poliklinice na informačním centru, a to v pracovní dny vždy od devíti do sedmnácti hodin.(zp)