Rainbow page separator

V novoměstské Vysočina Areně se chystají začít s lyžováním

Neděle, 3. prosince 2017

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Sníh z podzemního zásobníku začali v minulých dnech navážet na tratě ve Vysočina Areně. Podle předpokladu se tam začne lyžovat v průběhu týdne, jenž počíná pondělím 4. prosince. Běžkaři se mohou těšit na zhruba tříkilometrový upravený okruh, přičemž přesné informace o lyžování ve Vysočina Areně budou k dispozici na webových stránkách areálu.
Podzemní zásobník bude le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos zcela vyprázdněn a v průběhu nadcházející zimy opět naplněn novým technickým sněhem. Ten pak bude použit na výstavbu tratí pro Svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tový pohár v biatlonu, který se ve Vysočina Areně uskuteční v prosinci příštího roku.
Se stavbou zásobníku za sedmadvacet milionů korun na šedesát tisíc kubíků sněhu, který je dosud v republice jediný, bylo započa[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to koncem roku 2015, většina z potřebných peněz byla uhrazena prostřednictvím státní dotace.