Rainbow page separator

Vánoce v Centru Eden aneb z pohádky do pohádky

Pondělí, 7. Prosinec 2015

Vánoce v Edenu Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem  / V Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem se budou 19. a 20.12.2015 oslavovat Vánoce s pohádkovými bytostmi.

Vánoce jsou svátky pokoje, klidu míru a pohádek. V Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem svoji poslední akci roku 2015 zaměří právě na pohádky. Návštěvníky čekají pohádkové bytosti, princezny, stateční kováři a další postavy, které známe zejména z vánočních pohádek. Během dvoudenní akce je pro návštěvníky připravena pohádková šifrovačka, bohatá předvánoční gastronomie včetně speciálního piva z minipivovaru Eden, betlém ze sena, vánoční koncert a mnoho dalšího. Vánoční atmosféru dokreslí dílničky na výrobu vánočních dárků. Jak informuje jeden z organizátorů akce Pavel Pichler z Centra Eden: „Připraveny budou dílničky na výrobu vánočních ozdob i složitějších dárků k Vánocům. Mimo to si mohou návštěvníci pochutnat na staročeských jídlech nebo si upéci domácí vánočku.“

Protože je hlavním tématem pohádka, nebude chybět ani divadlo a hraná pohádka O neposedné hvězdičce. Na své si přijdou i milovníci dobrých uzenin a dalších pochutin. Chybět nebudou klobásy, svařené víno, punč a další pochutiny.

Návštěvnici budou mít poslední možnost podívat se do centra Eden v roce 2015, poté se centrum uzavře a další návštěvníky přivítá až na začátku února v rámci Masopustu.

Vánoce v Edenu