Rainbow page separator

Váš dron již nevyletí tak vysoko jako dříve? S novou baterií Vás podržíme ve výškách.

Středa, 22. Duben 2020

Dron s kamerou se stal součástí světa fotografie a videa. Pokud vlastníte dron, tak přirozeně chcete, aby létal co nejdéle, dokud se vybije baterie. Proto je důležité, že si zakoupíte vysoce kvalitní baterie pro váš dron. Kvalitu baterií Vám může zaručit i neoriginální baterie. Při výrobě našich baterií jsou použity kvalitní materiál, součástky a hlavně značkové články baterií. Všechny nabízené baterie jsou opatřeny teplotní ochrannou, ochrannou proti vybití a ochrannou proti přepětí.

1. Sada náhradních baterií
To je ideální, když jste na dlouhých cestách a nemáte možnost nabít váš dron. Je také praktické, vždy mít u sebe náhradní baterii, což znamená, že je můžete rychle vyměnit a pokračovat v létání. Naše baterie byly speciálně vyvinuty k získání nejlepšího výkonu pro vaše Drony.

2. Zvolte baterii s vyšší kapacitou mAh
Většina dronů je dodávána s bateriemi se střední kapacitou, které vám opravdu nenabídnou nejdelší možný let. Pokud vážně chcete delší dobu letu, budete muset povýšit na baterii s větší kapacitou mAh. Zkontrolujte si specifikace vašeho stroje, jakou nejvyšší kapacitu mAh zvládne.
Mějte na paměti, že vyšší kapacita mAh bude výhodná pouze do jistého bodu. Čím větší je baterie, tím těžší bude. Pokud je baterie příliš těžká, přidaná váha bude mít pouze negativní efekt. Při výběru baterie tedy mějte na mysli také její váhu.

3. Odhoďte kameru
Je skvělé, že můžete připevnit kameru na vašeho drona a natáčet váš let, ale pokud se vážně nezajímáte o letecké snímkování nebo natáčení, možná byste se měli kamery zbavit, jako zbytečného žrouta energie. Budete si pak moct užít delší let.

4. Létejte ve správných podmínkách
Létání ve správných podmínkách je také důležité. Pokud létáte se svým dronem venku, vyhněte se létání během větrných nebo deštivých podmínek. Vítr ztěžuje vašemu stroji zatáčet, vznášet se a zůstat stabilní, což bude stát baterii více energie než obvykle. Déšť může mít stejný efekt.
Ideální je létat při slunečném počasí maximálně s lehkým vánkem. To vám dovolí získat maximum z výdrže baterie.

5. Řiďte se pravidlem 40-80
Kdysi bylo dobré baterii plně nabít a pak ji před dalším nabitím kompletně vybít. Věci se změnily, a pokud používáte Li-Ion baterie k napájení Vašeho dronu, mohlo by to dokonce zkracovat jejich životnost.
Průměrná Li-Ion baterie může být plně nabita a vybita asi 300 – 500 krát před tím, než je potřeba ji vyměnit. Každé vybíjení ji činí slabší a kapacita se postupně zmenšuje. Můžete jednoduše prodloužit životnost baterie tím, že ji budete nabíjet pouze z poloviny nebo ze 40 až 80 procent. Platí i obecné pravidlo, že byste baterii neměli přebíjet.
Efekt na životnost může mít také teplota. Nabíjení baterie v místnosti, kde je 40°C, může snížit její kapacitu až o 35%. Nabijte pouze polovinu a zbytek dobijte v chladnu.

6. Nabíjejte ve správný čas
Je vaším zvykem nabíjet baterii den před tím, než máte v plánu letět s vaší nablýskanou hračkou? Pokud ano, neúmyslně tím snižujete životnost baterie. Ideální je, když nabijete vaši baterii jen pár hodin před tím, než plánujete použít váš dron. Nabíjecí baterie ztrácí každý den procento z nabití ve chvíli, kdy není připojena na nabíječku.

KOMPLETNÍ NABÍDKA VŠECH BATERIÍ NA WWW.R-PASS.CZ
V případě, že si nejste jistí výběrem baterie nebo máte dotaz k výměně, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.
Email: info@r-pass.cz | Tel: +420 604 354 353

Jaké jsou výhody námi nabízených baterií:

Tepelná ochrana

Baterie nebo nabíječky jsou opatřeny tepelnou ochranou. Teplotní indikátor tedy hlídá, aby nebyla překročena doporučená provozní teplota a nemohlo dojít ke vznícení baterie, nabíječky nebo přidruženého napájeného zařízení.

Ochrana proti podvybití
Baterie je opatřena ochranou proti podvybití. Pokud nabíjená baterie dosáhne na hraniční hodnotu podvybití, indikátor spustí ochranu. Podvybité baterie je zpravidla nutné nabít silnější nabíječkou nebo speciálním servisním postupem.

Ochrana proti přepětí
Baterie nebo nabíječky jsou opatřeny ochranou proti přepětí z elektrické sítě. Jejich funkcí je ochránit přidružené napájené zařízení proti těmto vlivům.

 

14 dní na vrácení

Pokud Vám objednané zboží nevyhovuje, můžete jej do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Pokud jste si objednali nekompatibilní zboží, rádi Vám jej expresně vyměníme.