komise, práce
Rainbow page separator

Ve Městě plánují komisi pro podnikání a zaměstnanost

Čtvrtek, 22. ledna 2015

Vratislavovo náměstí Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Vznik komise pro rozvoj podnikání a zaměstnanosti odsouhlasili novoměstští radní. Jejím hlavním úkolem bude snaha o zlepšení podmínek na trhu práce přímo v Novém Městě na Moravě a jeho nejbližším okolí. Podstatná při[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom má být spolupráce jak s tamními velkými firmami, tak i s živnostníky a provozovnami.
„Chceme ohledně zajištění dostatku dobře placených pracovních míst spoléhat zejména na novoměstské firmy, nikoliv na neznámé inves[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tory,“ informoval novoměstský starosta Michal Šmarda s tím, že radnici zajímá názor a zkušenosti firem a podnikatelů při přípravě dalších kroků města směřujících ke zvýšení zaměstnanosti. Což se týká rovněž získávání rozvojových dotací.
V současné době mohou firmy i obyvatelé Nového Města na Moravě zasílat svoje návrhy na členy komise pro rozvoj a podnikání, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to do 15. února na e-mailovou adresu: starosta@nmnm.cz.