Rainbow page separator

Ve Svratce přibylo pobíhajících psů i znečištěných míst

Sobota, 7. února 2015

Svratka / Jak volné pobíhání psů včetně občasného napadení kolemjdoucích lidí, tak i znečišťování veřejných míst psími exkrementy se v poslední době začalo rozmáhat ve Svratce.
„Čím dál tím častěji jsou znečišťována prostranství
náměstí, parku za sokolovnou, dále park u školy, chodníky, blízké okolí dětského hřiště, ale i jiné lokality, které jsou využívány k procházkám,“ uvedl starosta Svratky František Mládek.
Na základě stížností veřejnosti nyní vedení města upozorňuje všechny obyvatele, že nedodržování zákonných norem může být citelně finančně postihováno, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to řádově až v desetitisících korun.
„Pokud se nám ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to problém nepodaří společně vyřešit, navrhujeme řešení jediné. My [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to uklidíme, ale obyvatelé [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zaplatí. A [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jednak formou zvýšením poplatků za držení psa, tak i finančním postihem za porušení zákona,“ dodal starosta Mládek.