Rainbow page separator

Ve Žďáře evidují první zájemce o adopci sedaček v kině

Sobota, 22. Duben 2017

Kino Vysočina Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Jenom za první týden po vyhlášení množnosti adopce nových sedaček ve žďárském Kině Vysočina se přihlásilo sedm zájemců, zamluvili si celkem devět míst. V současné době je již k adopci zamluveno 18 míst od 13 lidí.
Lidé i firmy mají možnost adoptovat nové sedačky v biografu, který bude po vnitřní rekonstrukci otevřený v průběhu prázdnin, až do 31. května. Kampaň je nazvaná Staňte se Kinomilem! a mimo cedulky se jménem, která bude na sedačce umístěná po dva roky, dárce získá i různé výhody. Jde například o slevu na deset filmů, desetiprocentní slevu na letošní útratě v kavárně kina, předkupní právo na sedačku na další dva roky, pozvánku na slavnostní otevření biografu, případně možnost si finanční dar odečíst z daní.
Příspěvek na samostatnou sedačku byl stanoven na patnáct stovek, na dvousedačku vyjde na tři tisíce a adopce boxu na dva roky je možná za šest tisíc korun. Adopce sedačky však neznamená, že bude vždycky k dispozici „svému“ dárci. Poslouží každému, kdy si na ni zakoupí vstupenku, dárce si ji ale bude moci prostřednictvím nového rezervačního systému na vybraný film dopředu zamluvit.