Žďár nad Sázavou, aktuality, škola líčení
Rainbow page separator

Ve Žďáře nad Sázavou se na podzim otevírá ŠKOLA LÍČENÍ

Středa, 7. srpna 2013

Žďár nad Sázavou/ Kosmetické studio ALISSA BEAUTÉ ve Žďáře nad Sázavou otevírá od září 2013 ŠKOLU LÍČENÍ, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jsme se majitelky studia Aleny Šuhajové zeptali na podrobnosti [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zajímavého projektu.

Co Vás vedlo k myšlence otevřít ŠKOLU LÍČENÍ?

skola-liceni-alissa-beaute-kosmeticke-studio-kosmetika-zdar-nad-sazavou-1K [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nápadu mě přivedly dvě skutečnosti. Ta první je z mojí kosmetické praxe, kdy za mnou do studia přicházejí ženy a čas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to mne žádají o radu jak vybrat správný odstín make-upu, a jak s ním pracovat, jaká barva stínů bude slušet jejich očím, nebo jak se jen vyznat v té veliké záplavě kosmetických produktů, které trh nabízí. Doba klade velký důraz na upravený a pěstěný zevnějšek a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to si mnoho žen uvědomuje.

Možná namítnete, že informací o líčení a kosmetice je v nejrůznějších časopisech a na internetu víc než dost. To musím souhlasit, ale každý z nás je individualita a zmíněné rady se tudíž nehodí pro každého. Navíc jsou většinou prezen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];továny na mladých modelkách, jejichž fota jsou ještě různě upravovaná a retušovaná. Vzniká tak uměle vytvořený kult mladosti a nepřirozené dokonalosti. Ale jak již řekla slavná Coco Chanel : ,,Není ošklivých žen, jen některé nevědí, jak se udělat krásnými.´´ A já dodávám, že žena je krásná v každém období svého života, jen [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to o sobě některé nevědí. Chci jim pomoci objevit jejich novou krásnější tvář a dodat jim tak větší pocit sebevědomí.

Druhá věc, která mě vedla k rozhodnutí otevřít ŠKOLU LÍČENÍ, jsou moje zkušenosti z líčení módních přehlídek a také líčení na umělecké fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografie. Dále kromě práce ve svém studiu, pracuji pro kosmetickou firmu Bioline na pozici technoložky. Vedu semináře a školení o nových trendech, výrobcích a technologiích pro kosmetičky po celé ČR. Neustále se tedy musím vzdělávat, abych neztratila přehled. A právě ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zkušenosti bych chtěla svým klientkám na kurzech předat.

Jak bude výuka probíhat a co všechno se ve Vaší ŠKOLE LÍČENÍ klientky naučí?

skola-liceni-alissa-beaute-kosmeticke-studio-kosmetika-zdar-nad-sazavou-2Kurz je rozdělen do čtyř dvouhodinových lekcí. V každé lekci se budeme zabývat jinou problematikou. Jednotlivé lekce na sebe navazují. Klientky se naučí pracovat s make-upem, osvojí si umění korekce a kamufláže, denní, večerní líčení, fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to make-up. Také se seznámí se základními principy líčení podle barevné typologie. Naučím je spoustu užitečných vizážistických triků a tipů, které jim usnadní každodenní péči o pleť. To vše s ohledem na individualitu, věk a typ jednotlivých klientek.

ŠKOLA LÍČENÍ je především praktická, takže každá ze zúčastněných bude pracovat na své vlastní tváři, tak aby sama poznala i nejjemnější detaily svého obličeje a uměla podtrhnout jeho krásu. Po absolvování každé lekce obdrží klientka svůj OSOBNÍ BEAUTYPASS, ve kterém bude mít zaznamenány údaje o odstínech používaných kosmetických produktů a jejich způsobu nanášení a umístění na tváři. Ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to přípravky si též budou moci koupit s 10% slevou. Výuka bude probíhat v malých skupinách, tak abych byla schopna zajistit individuální přístup a poradenství každé klientce. Věřím, že se mi podaří vytvořit příjemné přátelské prostředí, ve kterém se moje žačky budou cítit dobře a užijí si tak skvělé kouzlení a hru s barvičkami.

To je lákavý program. Říkáte, že se jeden kurz tedy ŠKOLA LÍČENÍ, skládá ze čtyř dvouhodinových lekcí. Kolik kurzů se tedy chystáte otevřít?

Vizážistika mě velice baví a kurzy bych nejraději pořádala každý měsíc, ale jak jsem již zmínila na začátku našeho rozhovoru, kromě práce ve svém studiu mám též pracovní závazky plynoucí z mojí profese technoložky. Na podzim mě čeká prezentace nových technologií na Kosmetickém kongresu v Praze, a pak povedu několik seminářů pro kosmetičky v různých městech ČR. Z těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to důvodů budu moci otevřít maximálně dva podzimní kurzy a další až na jaře.

Takže pokud některou z dam ta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nabídka oslovila, neměla by dlouho s přihlášením otálet. Kde se tedy mohou klientky přihlásit?

Případné zájemkyně o ŠKOLU LÍČENÍ se mohou přihlásit na těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to kontaktech:

  • e-mail: alissabeaute-ks@seznam.cz
  • mobil: 731 209 667

Bližší informace též klientky naleznou na www.alissabeaute-ks.cz/novinky , nebo nawww.zdarskypruvodce.cz , případně v sídle Kosmetického studia ALISSA BEAUTÉ , Dolní 38, Žďár nad Sázavou.

Srdečně všechny zvu a moc se těším.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho úspěchů a spokojených klientek.