Nové Město na Moravě, nove mesto na morave, aktuality, podium
Rainbow page separator

Vlastní pódium aneb nově v Novém

Neděle, 13. listopadu 2011

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě /Kulturní a sportovní akce se teď budou novoměstským organizacím a sdružením pořádat mnohem levněji. K dispozici totiž budou mít zastřešené pódium. To bylo zakoupeno v rámci projektu Realizace místní Agendy 21 v Novém Městě na Moravě aneb nově v Novém a finančně podpořeno z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.

Mobilní pódium o velikosti 6m x 8m je uskladněno na technických službách. Bezplatně si ho zde mohou po předchozí domluvě zapůjčit příspěvkové organizace a sdružení města na pořádání jakékoli kulturní nebo sportovní akce připravované v Novém Městě na Moravě a místních částech. Montáž a dopravu budou zajišťovat TS služby s.r.o.

Pódium městu dodala firma MusicData s.r.o. z Velkého Meziříčí. „V den předání pódia pomáhali zaměstnanci technických služeb dodavateli pódium zkompletovat a následně ihned rozebrat a uskladnit provizorně v budově KD. To vše trvalo 6 ti členné partě chlapů z technických služeb až do pozdních večerních hodin. Za práci a ochotu pomoci patří všem velké díky,“ hodnotí předání mobilního zastřešeného pódia referent odboru investic a správy majetku Ing. Andrea Kramárová.