Bystřice nad Pernštejnem, bystrice nad pernstejnem, aktuality, Vodomil, Zubří země
Rainbow page separator

Vodomil začíná, soutěžící hrají o horské kolo

Úterý, 23. dubna 2013

vodomil-virska-prehrada-z-vodohospodarske-stezky1Bystřice nad Pernštejnem / Ve středu 1. května bude zahájen 7. ročník turistické poznávací soutěže S Vodomilem Zubří zemí 2013.

Turisté budou i le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tos do legitimací sbírat razítka z celkem deseti kontaktních míst jako doklad, že je navštívili, a odpovídat na kontrolní otázky. Le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tos je soutěž zaměřena na vodstvo Bystřicka. Turisté poznají místa v okolí řek Svratky, Bystřice, Nedvědičky, Hodonínky, Bobrůvky, Fryšávky, Olešné a po[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}toků Nyklovického, Bukovského a Věchnovského. Hlavní cenou je horské kolo v hodnotě sedm tisíc korun, losovat se však budou i výherci dalších zajímavých cen.

Loni kompletně vyplněnou legitimaci odevzdalo a do slosování o hlavní ceny se dostalo 156 soutěžících, vítěz byl z Brna.

Legitimace jsou k mání v Turistickém informačním centru na bystřickém Masarykově náměstí a v některých okolních obcích. Soutěž trvá do konce října, do té doby je třeba vyplnit a odevzdat či poslat legitimaci do informačního centra.