Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, vstupenky, kultura
Rainbow page separator

Vstupenky na kulturu bude možné objednávat on-line

Pondělí, 15. července 2013

kulturak-kulturni-dum-zdar-300x225Žďár nad Sázavou / Od srpna by mělo dojít ke spuštění nového systému způsobu rezervace a prodeje vstupenek na různá představení a koncerty konané ve Žďáře nad Sázavou. V současné době je vstupenky možné zakoupit pouze osobně v pokladně Domu kultury, nově to bude i elektronicky. Na pořízení a instalaci pokladního systému bylo převedeno z rezervního fondu Kultury Žďár do fondu investičního 110 tisíc korun.

Na nový systém budou napojeny všechny počítače v Domě kultury i v divadle, podle místostarosty Žďáru nad Sázavou Ladislava Bárty by na něj do budoucna mohlo být připojeno i Kino Vysočina. Ať už bude zařízení provozovat nadále soukromý subjekt, anebo si ho město od příštího roku převezme samo.

Výhodou nového způsobu prodeje bude okamžitý přehled o prodaných vstupenkách i tržbách. Navíc nebude nutné platit poplatky externím prodejcům, pokud se ve Žďáře koná nějaký velký koncert. Pomocí on-line prodejního systému si přes internet objednají, zaplatí i vytisknou vstupenky zájemci odkudkoliv.