Rainbow page separator

Vysočina Arena bude hostit mistrovství světa v letním biatlonu

Úterý, 21. srpna 2018

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Na mistrovství světa v letním biatlonu, které se uskuteční ve dnech 22. – 26. srpna, se mohou těšit návštěvníci novoměstské Vysočina Areny. Kvůli závodům byly tamní asfal[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové trati rozšířeny zhruba o dva kilometry a také stadion byl upraven tak, aby odpovídal požadavkům biatlonové unie, přičemž změny se dotkly i střelnice.
Na startu svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového šampionátu v letním biatlonu se představí kompletní česká reprezentace. Chybět tak nebudou Veronika Vítková, Markéta Davidová, Michal Krčmář, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr.
Zatímco první dva dny budou v areálu probíhat tréninky a na středu 22. srpna je ještě naplánováno oficiální zahájení mistrovství, v pátek 24. srpna se závody rozběhnou naplno. Jako první se pojedou mix štafety v juniorské i v seniorské kategorii. V sobotu se pak uskuteční závody ve sprintu a závěrečný den, tedy neděle 26. srpna, nabídne divákům stíhací závody ve všech kategoriích. Do novoměstské Vysočina Areny se vrací svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tový šampionát po sedmileté přestávce a na startu se představí závodníci z více než dvaceti zemí. Vstup na všechny
závody letního biatlonu je zdarma.