Rainbow page separator

Výstava v Senior a Family Pointu zachycuje mezigenerační vztahy

Neděle, 27. listopadu 2016

Výstava v Senior a Family Pointu zachycuje mezigenerační vztahy

Žďár nad Sázavou / Výstava fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií v pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torách Senior a Family Pointu ve čtvrtém patře žďárské polikliniky s názvem Souznění bude veřejnosti přístupná od 1. prosince až do konce kalendářního roku. S nápadem vytvořit fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografie dětí a seniorů přišly kontaktní pracovnice Senior a Family Pointu.
„Každý den se při své práci setkáváme s oběma skupinami – s dětmi i seniory. Jsme zastánkyněmi tradičního modelu rodiny, do kterého patří nejen děti a rodiče, ale i prarodiče. Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nás napadlo, že bychom prostřednictvím fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií a bez dalších slov ukázaly, jak „souzní“ babičky, dědečkové a vnoučata,“ přiblížila výstavu kontaktní pracovnice Senior Pointu Petra Nováčková.
Au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torem černobílých fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií je fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tograf Milan Šustr. „Rád jsem přijal nabídku kontaktních pracovnic na práci s dětmi a seniory. Malé děti jsou velmi bezprostřední, a tak se podařilo zachytit přirozené, leckdy i dojemné propojení obou generací,“ řekl Milan Šustr.