charitativní akce
Rainbow page separator

Výtěžek akce pomůže dětem v novoměstské nemocnici

Neděle, 17. Srpen 2014

Náramky

Nové Město na Moravě, Moravec / Dětskému oddělení novoměstské nemocnice bude věnován výtěžek charitativní akce, kterou v sobotu 23. srpna pořádá Spolek holek Moravec v Moravci. Od 14 hodin se tam uskuteční dětské zábavné odpoledne, od 20 hodin taneční zábava.
Moravecký spolek se věnuje charitě dlouhodobě, jeho členky sbírají obnošené šatstvo pro Český červený kříž či ručně pletou obinadla pro malomocné do Afriky a Indie. „Teď jsme se ale rozhodly, že náš počin by měl směřovat někam blíž a po důkladném zvážení jsme si vybraly dětské oddělení nemocnice v Novém Městě. Chceme tomuto oddělení, které je jedinečné svojí vstřícností, ochotou a profesionalitou, pomoci rozšířit volnočasové aktivity pro děti, které tam musí trávit kratší či delší dobu. Z tohoto důvodu vznikla myšlenka uspořádat taneční zábavu, jejíž výtěžek bude použit pro nákup těchto volnočasových aktivit, případně i dalších potřebných věcí,“ uvádějí moravecké „holky“.
Při akci budou ke koupi i charitativní náramky a částka, za kterou se prodají, což je 20 a 30 korun za kus, bude připočtena k výslednému výtěžku pro dětské oddělení. Zakoupení náramků je možné už nyní na e-mailové adrese spolekholekmoravec@seznam.cz